0850 304 99 60

Yaşlanma Karşıtı Serum

Yogadan Sonra

Ürün Bilgileri

Gramaj: 50 ml

Ürün Hakkında

PEPTIX Peptide Serum, 4 değişik Peptide kompleksi, cilt için çok faydalı ve gerekli olan 6 değişik bitkisel yağ karışımından oluşan özel T-2N yağ kompleksi ve yine cilt için özel geliştirilmiş, amino asitler açısından oldukça zengin LIPOMOIST 2036 TM karışımından meydana gelmiştir.

Peptide içeren krem ve losyonlar, birçok yararlı amino asitin bir araya gelmesiyle oluşur. Yaşın ilerlemesi ve olumsuz dış etkenlerden dolayı, ciltte sinirlerdeki uyarının kaslara iletilmesi durur. Dolayısıyla kas kasılmadığından dolayı ciltte kırışma, sarkma meydana gelir. Peptide içerikli kremler, T bölgesindeki, alın bölgesindeki, göz çevresinde ve gözlerin altındaki kırışıklıkları önlemede en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. 

Cildin parlaklık kazanarak pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesinde güvenle kullanılabilir.

Özel olarak geliştirilmiş formülü ve çok zengin aktif içerikleri sayesinde, cildin nem dengesini düzenlemeye, hücre yenilemesine, yaşlanmaya karşı cildi korumaya, cilt hücrelerini sıkılaştırarak kırışıklık ve çizgilerin önlenmesine yardımcı olur. Cilt problemlerine karşı, cildi onarmak için cildin alt ve üst katmanlarına etki eder. 

Yağsız yapısıyla makyaj öncesinde de güvenle kullanılır. İçeriğinde bulunan SPF+20 koruma faktörü sayesinde güneşe çıkmadan öncede sürülebilir. Böylece cildinizin tüm gün boyunca güneş altında nemini kaybetmeden kendini yenilemesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. 

Kullanımı

  • Temizlenmiş cilde günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız. 

Uyarı

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

ykserum.png